شرکت لوازم خانگی اوریکس

شرکت لوازم خانگی اوریکس که در زمره بزرگترین شرکت‌های لوازم خانگی است، در سال 1386 فعالیت خود را در کشور ایران آغاز نمود و پس از مدت کوتاهی، جایگاه مناسبی را در بازار به دست آورد و مورد استقبال مصرف کنندگان و مشتریان صنعت لوازم خانگی واقع شد.

در حال حاضر شرکت اوریکس با تولید لوازمی از قبیل آبمیوه‌گیری،؛ چای ساز، قهوه‌ساز ،مخلوط کن، آسیاب، خردکن، پلوپز، اتو دستی،آون توستر، آبسردکن، جاروبرقی، پنکه، همزن، چرخ گوشت، ساندویچ ساز، ترازو و.... گامی بزرگ در صنعت لوازم خانگی کشور برداشته است.

محصولات اوریکس در طرح‌ها و مدل‌های بی نظیر و متنوع، براساس جدیدترین استانداردهای بین‌المللی به بازار عرضه می گردد.

شرکت لوازم خانگی اوریکس با بیش از 15 سال تجربه در این صنعت همواره تلاش نموده که کالای با کیفیت و متناسب با نیاز و سلیقه مردم عزیز کشورمان ایران روانه بازار سازد.

با توجه به رشد بی وقفه تکنولوژی، این شرکت در صدد بوده است با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی ها، محصولات به‌روز را در سبد کالایی خود بگنجاند و در این راستا مفتخر به کسب گواهینامه های (TUV-CE-ISO9001-DIN- ISO10004) گردیده است.

این شرکت با راه اندازی واحد خدمات پس از فروش مرکزی با مجهزترین سیستم کدینگ و مراکز خدمات پس از فروش در سراسر کشور، در جهت حفظ منافع و آسودگی خاطر مصرف‌کنندگان گامی عظیم برداشته که این سرآغاز گام‌های بعدی است.